Κοπή Βασιλόπιτας - Cheese & Wine Party - Φωτογραφικό Υλικό |
|
|
|
![](https://www.epy-mathra.gr/cache/0_240x250_images_stories_kopi_pitas2009_prosklisi290109_site.jpg) Πραγματοποιήθηκε με ιδιαίτερη επιτυχία η εκδήλωση κοπής πίτας του Παραρτήματος την Τετάρτη 28.01.2009 Διαβάστε το αναλυτικό δελτίο τύπου ![](https://www.epy-mathra.gr/images/pdf.gif) Δείτε μερικά στιγμιότυπα της εκδήλωσης. Περισσότερες φωτογραφίες στην ενότητα φωτογραφικό αρχείο | Ο τυχερός της βραδιάς κ. Δημήτρης ΖΕΜΠΕΚΑΚΗΣ με τον Πρόεδρο του Παραρτήματος Μακεδονίας-Θράκης της ΕΠΥ κ. Παναγιώτη ΚΕΤΙΚΙΔΗ | | Η κ. Μάνθου Βίκυ - Καθηγήτρια Εφαρμοσμένης Πληροφορικής
(Πανεπιστήμιο Μακεδονίας) μαζί με τον κ. ΚΕΤΙΚΙΔΗ Παναγιώτη (Πρόεδρο) | | Κετικίδης Παναγιώτης (ΑΡΙΣΤΕΡΑ) - ΓΙΑΛΑΜΑΪΔΗΣ Αντώνης, Αντιπρόεδρος Τεχνόπολης Θεσσαλονίκης (ΜΕΣΗ), Ιγνατιάδης Σπυρίδων, Διευθυντής Συνδέσμου Πληροφορικής Βορείου Ελλάδος (ΣΕΠΒΕ) (ΔΕΞΙΑ) | | Καθηγητης Βλαχαβας Γιάννης - τμημα Πληροφορικης - Αριστοτελειο Πανεπιστημιο Θεσσαλονίκης (αριστερά) με τον Παναγιώτη ΚΕΤΙΚΙΔΗ - Προεδρος ΕΠΥ - ΜΑΘΡΑ | | η Διοικούσα Επιτροπή της ΕΠΥ Μακεδονίας-Θράκης | | Στιγμιότυπα της εκδήλωσης | ![](https://www.epy-mathra.gr/images/stories/pita2009/00086.jpg) |
|